Правила прийому до ДНЗ

Прийом дітей у дошкільний навчальний заклад здійснюється керівником дошкільного навчального закладу протягом календарного року згідно:

· Ст.53 Конституції України – кожен має право на освіту

· ст.34 Закону України «Про освіту» – прийом дітей в дошкільні навчальні заклади проводиться за бажанням батьків

· ст. 36 Закону «Про дошкільну освіту» – батьки мають право вибирати дошкільний навчальний заклад

· п.6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 р. №305

Набір дітей в дошкільний заклад  проводиться за електронною реєстрацією

Правила прийому

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник ДНЗ протягом календарного року (за наявності вільних місць) на підставі:                                                                          1. Заяви батьків або осіб, які їх замінюють щодо влаштування дитини до дошкільного навчального закладу.
2. Виписка в дитячий садок, карта профілактичних щеплень ( форма 0/63)
3. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини
4. При наявності пільг – документи, що їх підтверджують.