Проведення Всеукраїнського тижня права

В рамках Всеукраїнського тижня права в дошкільному навчальному закладі №77 “Берізка” з 2 по 6 грудня 2019року відбулися такі заходи:

– інструктивно-методична нарада “Проведення  тижня права в дитячому садку”;

– семінар  з елементами тренінгу “Роль колективу в захисті прав і гідності дітей”;

– батьківська конференція “Протидія булінгу”.

Вихователями надавалися консультації для батьків  “Що ми знаємо про права дитини”, а також були розміщені у батьківських куточках памятки “Коли порушуються права дитини”

З дітьми молодших, середніх та старших груп  вихователями дошкільного навчального закладу проводилися заняття: “Добро врятує світ”, “Правові казки”, “Захистіть нас, бо ми ще маленькі”, “Я і моя сім’я”.

З дітьми старших груп та класу шестерічок був проведений конкурс малюнків “Права людини очима дітей”

Нині осінь нас чарує,

Неповторна, чарівна,

Різні барви нам дарує

І дивує нас вона.

Осінь – це чарівна, золота пора! Саме восени ми маємо змогу насолодитися яскравими кольорами та їх відтінками, а також із різнобарвного листя, шишок, жолудів, каштанів створити прекрасні осінні композиції.                                                             Щорічно в дошкільному навчальному закладі проходить виставка дитячих поробок з природничого матеріалу. Виставка відбулася 18 жовтня 2019 року, учасниками якої стали вихованці з батьками всіх вікових груп. Вироби вражали глядачів своєю оригінальністю, майстерністю, неповторністю, своєрідністю. Батьки залюбки допомагали своїм дітям проявити фантазію у створенні осінніх шедеврів.                                                                                                                                                                                        Дякуємо всім учасникам виставки за прекрасні осінні композиції.

25 квітня в садочку відбувся огляд-конкурс святкових композицій  “Великдень зустрічаємо”. Метою конкурсу було поглибити знання дітей про обереги та символи великодніх свят, виховувати шанобливе ставлення до культурної спадщини українського народу та повагу до його традицій.