Осінь-чарівниця

В листопаді 2020 року у нашому садку відбулися тематичні заняття та музичні розваги «Осінь така мила, осінь така славна».

Учасниками були вихованці всіх вікових груп. Діти із задоволенням співали пісні, декламували вірші, прославляючи Осінь за її щедрість та красу,  танцювали та брали участь у рухливих іграх: «Перекоти кавун», «Сонечко і дощик», «Збери врожай» та інші.

24 квітня в дошкільному закладі був проведений  музичний весняний фестиваль (звіт гурткової роботи) для дітей та батьків. На святі панував гарний веселий настрій, діти проявляли свої творчі здібності через засоби хореографії та музики. Музичні керівники Печериця В.В. та Мироненко Л.Д. виховували в дошкільнят повагу до традицій свого народу, любов до рідного краю, народної пісні, рідної мови.