29.03.2018р.

29 березня  2018 року в дитячому садку пройшли настановчі збори для батьків новоприбулих дітей з метою знайомства із умовами дитсадка та з організацією життя малюків у дошкільному навчальному закладі.

Завідувач  дошкільного навчального закладу Шевченко А.С.  ознайомила батьків з режимом роботи в дошкільному навчальному закладі,  зі списками дітей груп та правилами прийому дітей, з організацією харчування дітей і наголосила, що в усіх закладах міста єдине сезонне меню. Надала рекомендації по адаптації дитини в садочку та кожному з батьків видали пам’ятку «Поради щодо адаптації дітей». Також  батьки були ознайомлені з вихователями груп раннього віку, до яких будуть зараховані їх діти.

Голова Ради  ДНЗ  Насонова О.М.  інформувала батьків про стан матеріальної бази  закладу та закликала батьків приймати активну участь у її зміцненні.