Об’єктове навчання

27 квітня 2018 року в дошкільному навчальному закладі проведено спеціальне об’єктове навчання за темою: «Організація та виконання заходів цивільного захисту при виникненні або загрозі виникнення надзвичайної ситуації. Дії керівного та особового складу по організації захисту дітей та співробітників дошкільного навчального закладу в умовах виникнення пожежі», на якому відпрацьовувалися питання оповіщення, евакуації персоналу та дітей з будівлі та імітації гасіння загорання первинними засобами пожежогасіння, силами пожежної ланки дошкільного навчального закладу № 77.    Перед навчанням проведені інструктажі з техніки безпеки при виникненні пожежі, а також заняття з дітьми з правил пожежної безпеки та діям під час виникнення даного виду надзвичайних ситуацій, адаптовані до дошкільної вікової категорії.  Колектив провів серйозну підготовку  для того, щоб провести ці практичні заходи по  цивільному захисті. Всі ланки цивільного захисту: оповіщення та зв’язку, охорони громадського порядку, евакуації, пожежогасіння та медична ланка відпрацювали послідовність дій, виконали нормативи та показали хорошу готовність до реагування на надзвичайні ситуації.