19 квітня 2018 року у дошкільному навчальному закладі № 77 «Берізка»  відбувся «Весняний фестиваль» (звіт гурткової роботи «Співаночка» та «Веселі нотки») учасниками якого були  вихованці старшого дошкільного віку груп № 6 та № 9. Провели  фестиваль  музичні курівники Мироненко Л.Д. та Печериця В. В.   На фестиваль були запрошені працівники дошкільного закладу та батьки та  діти.                                                                                                                                           Фестиваль  розпочався виступом дітей групи №9  з композицією «Сонячний віночок». У виконанні вихованців груп № 6 та № 9 звучали такі пісні: «Добрий день, матуся Україна», «Я люблю у лузі квіти», « Грицю, Грицю до роботи» та «Струмочок».                                                                                               Родзинкою фестивалю став виступ дітей старшої групи № 6, які виконали український таночок. Із задоволенням сприйняли глядачі  фестивальну пісню «Коли співають діти».                                              Всі номери, які виконувалися на фестивалі були яскравими, змістовними, інколи жартівливими та супроводжувалися вдалим музичним супроводом.                                                                                                Атмосфера панувала піднесена та весела, про що свідчили бурхливі оплески і радісні посмішки на обличчях  гостей.