День рідної мови

21 лютого 2018 року в дошкільному навчальному закладі, у всіх вікових групах були проведені тематичні заняття «Мовленнєві перлинки для кожної дитинки», присвячені дню рідної мови.                      Вихователі формували у дітей розуміння того, що українська мова – скарб, без якого не може існувати ні наш народ, ні Україна як держава. Поглиблювали знання дітей про красу і силу рідної мови, про те, що вона пісенна і багата на прислів’я та приказки, пісні та казки.                                                                                Виховували інтерес до вивчення української мови, бажання нею спілкуватися, почуття патріотизму, національної гордості за свій народ та його культурні надбання, любов до України.