Вишиванка – символ Батьківщини,

Дзеркало народної душі,

В колисанці купані хвилини,

Світло і тривоги у вірші.

Вишиванка – дитинча кирпате,

Що квітки звиває в перепліт,

Материнські ласки, усміх тата,

Прадідів пророчий заповіт.

Традиційно кілька років поспіль відзначаємо ми день вишиванки у нашій країні, наш дошкільний навчальний заклад не виняток. Українська сорочка – вишиванка ввібрала в себе теплоту сонця і запах трав, шум гаїв та блакить неба. Вона є оберегом від усього лихого, символом краси і міцного здоров’я, а також щасливої долі. Щоб розширити знання дітей про особливості вишитої сорочки, її значущість, прищепити любов до українських традицій, гордість за духовне багатство своєї країни, 22 травня 2018 року у стінах нашого закладу відбувся Всесвітній День вишиванки. У всіх вікових групах проводилися тематичні заняття та святкове дійство, де діти з надзвичайною цікавістю слухали легенду про вишиванку, українські пісні, водили хороводи, грали в народні ігри, відгадували загадки та декламували вірші.