Колективний перегляд заняття «Рідна мова! Як її не знати, як же не любити нам її»

8 лютого 2018 року в дошкільному навчальному закладі відбувся колективний перегляд заняття вихователя  Марєєвої О. В. за темою: «Рідна мова! Як її не знати, як же не любити нам її».

Вихователь Марєєва О. В. закріпила та систематизувала уявлення  дітей про зиму, як пору року, використовуючи малі фольклорні форми (прислів’я, приказки, примовки, дражнилки, мирилки, колисанки). Формувала в дітей правильну артикуляцію звуків, інтонаційну виразність мовлення, сприяла розвитку комунікативних здібностей під час спілкування. Виховувала любов до природи, розуміння гармонійних відносин людини і природи як одного з чинників сталого розвитку.