Конкурс – огляд зимових городів

28 лютого 2018 року в дошкільному навчальному закладі у всіх вікових групах відбувся  конкурс – огляд зимових городів.

За вікном ще зима, а  у дошкільному навчальному закладі (ясла -садок) комбінованого типу № 77 «Берізка», у куточку природи, хазяйнує вже весна. Це наші вихователі зі своїми вихованцями створили міні – городи, які радують всіх – і дорослих, і малечу.

Міні – городи створили з метою формувати у дітей дошкільного віку елементів екологічної культури, екологічно грамотну поведінку, розвивати прагнення до збереження природи.

Вирощувати овочі – це заняття корисне  і дає змогу дітям можливість живого спілкування з рослинами, розвиває у дітей допитливість, спостережливість, формує навички дослідництва, розширяє уявлення про те, як потрібно доглядати за рослинами в кімнатних умовах.

Вітаємо всіх учасників конкурсу!