Шашковий турнір

27 лютого 2018 року на базі ДНЗ № 30 «Вербиченька» відбувся XXY – й зональний шашковий турнір серед вихованців дошкільних навчальних закладів міста.

Навчатися грати нескладно, проте грати майстерно – це досить непросте завдання. Змагання проходили у декілька етапів. На шашкових полях розгорнулися справжні баталії: діти довго міркували над кожним ходом. Честь шашкового турніру з  дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 77 «Берізка»   відстоювали вихованці старшої групи № 9 Федоренко Денис  та Татарчук Ліза. Діти вели достойну гру з вихованцями інших закладів.

Федоренко Денис посів третє місце серед хлопчиків, а Татарчук Ліза – друге серед дівчаток.   Переможці отримали грамоти.