Тиждень безпеки дитини в дошкільному навчальному закладі №77

З 07.12.2020 р. по 11.12.2020 р. в дошкільному навчальному закладі №77 проведено Тиждень безпеки дитини.

Метою проведення Тижня безпеки дитини є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропагування здорового та безпечного способу життя, вироблення у дітей дошкільного віку умінь і навичок щодо захисту свого життя під час різних небезпечних ситуацій.

Під час Тижня безпеки дитини проведено:

• в групах молодшого дошкільного віку:
  • заняття «По дорозі їде автомобіль», «Хто такий незнайомець»
  • бесіди: «Як дорогу перейти», «Сірники – не іграшка», « З сірниками гра не доводить до добра», «Обережно – ожеледиця», «Вогонь добрий і злий», «Небезпечні предмети», «Що треба робити, щоб не захворіти»;
  • дидактичні ігри: «Світлофор», «Добери колеса до машин», «Добре – погано», «Свої – чужі», «Впізнай за описом»;
  • читання літературних творів: «Кицин дім» та «Світлофор».
  • в групах середнього дошкільного віку:
  • заняття «Сірники не іграшка», «Ми в безпеці»;
  • бесіди: «Небезпечні речі: чому виникає пожежа», «Люди – супер герої», «Що забруднює наше повітря», «Від чого бувають пожежі в природі»;
  • дидактичні ігри: «Знавці природи», «Можна – не можна», «Кому що потрібно?», «Так чи ні?», «Пішохід – пасажир», «Доповни речення»;
  • читання літературних творів: «Умій почекати» К. Ушинського, «Правила безпеки на дорозі».
  • в групах старшого дошкільного віку:
  • заняття: «В гостях у світлофора», «Здорова дитина – щаслива родина», «Ми в безпеці»;
  • дидактичні ігри: «Безпечно – небезпечно», «Що погано, а що ні», «Свої – чужі», «Хто де їздить, хто де ходить», «Правильно чи ні?», «Про що говорить знак», «Корисне чи ні», «Виклич рятувальників за телефоном».
  • Сюжетно – рольові ігри: «Пожежники», «Лікарня», «Рятувальники», «Землетрус».