Завдання дошкільного навчального закладу (ясла – садок) комбінованого типу №77″Берізка” на 2019-2020 навчальний рік

Реалізуючи державну політику в галузі дошкільної освіти, пріоритетними в діяльності дошкільного навчального закладу у 2019-2020 навчальному році визначити завдання:

– підвищувати психолого – педагогічну  компетентність педагогів та батьків щодо  готовності дошкільників до НУШ. Забезпечувати успішний початок шкільного життя на основі організації сучасних форм взаємодії між дошкільним закладом і початковою ланкою освіти у формуванні дошкільної зрілості випускника закладу дошкільної освіти.

– забезпечувати методичний супровід зростання професійної майстерності педагогічних кадрів в організації освітнього процесу на основі використання  практичних методів  педагогічного впливу (експериментування, вирішення проблемних ситуацій та логічних задач, моделювання, розвивальних вправ, ігор тощо), поєднання колективних, групових, парних, індивідуальних форм взаємодії  в навчально-пізнавальній діяльності, побудови довірливих взаємин між педагогом та дітьми на принципах  ділового партнерства.

– продовжувати роботу по формуванню  особистості, яка вільно і творчо застосовує засоби  мови в різних ситуаціях буття. Створювати умови для самовираження дитини через мовлення в  різних видах діяльності, активної комунікації  з дорослими та однолітками.

– здійснювати подальшу освітню діяльність щодо протидії забрудненню навколишнього середовища, розвитку у дітей звичок і моделей  поведінки, що відповідають сталому розвитку, оволодіння ними  доступними навичками сприяння чистоті  довкілля.

– сприяти формуванню позитивно-діяльного, оптимістичного ставлення дитини до життя, креативності та критичного мислення. Підвищувати ефективність  використання потенційних можливостей гри як  форми організації життєдіяльності  дошкільника,  методу і засобу педагогічного впливу.